Kotvy "Corrugated H" (Vlnité H kotvy)

Kotvy série CH jsou standardním řešením pro jednovrstvé žáruvzdorné vyzdívky. Lze je použít i pro dvouvrstvé stěny se stříkanou izolací. Kotvy série CH jsou navrženy pro montáž manuálním svařováním, a mají proto na základně tyčový prvek. Kotvy série CH se vyrábějí ve třech základních verzích:

  • CH1 – Kotvy bez zvlnění pro jednoduché aplikace, jako jsou tenké vyzdívky.
  • CH2 – Vlnité kotvy pro běžné nebo komplikované kotvení; hloubka zvlnění odpovídá průměru trnu, čímž je dosaženo dobrého přenosu retenčních sil do betonu vyzdívky.
  • CH3 – Tato verze má dvojité zvlnění. To dává kotvám pevnost ve všech směrech a dále zlepšuje přenos retenčních sil do materiálu vyzdívky. Kotvy CH3 jsou zvláště vhodné pro kotvení jednovrstvých vyzdívek z lehkého betonu.
  • CH4 – Tento typ kotvy má dvojité zvlnění proti sobě. Díky tomu umožňuje skvělý přenos retenčních sil zvláště u delších kotev či širších betonových vyzdívek. Kotvy CH4 jsou zvláště vhodné pro kotvení jednovrstvých vyzdívek z lehkého betonu.

Narozdíl od kotev série CV, které se dodávají s maximálním průměrem 8 mm (kvůli omezením souvisejícím s procesem přivařování svorníků), jsou kotvy série CH k dispozici i s většími průměry trnů

Kontaktujte nás ohledně tohoto produktu